Program A.G.A.: planowanie biznesu i projektów

Po przerobieniu Programu:

wyznaczysz jasne cele biznesowezaczniesz je konsekwentnie i równo wdrażaćzbudujesz work-life balance

Zapisz się na listę zainteresowanychi zgarnij 🎁 5% rabatu!

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT

Sprzedaż jest obecnie zamknięta.

Zapisz się na listę, aby otrzymać sygnał o starcie sprzedaży.

Co to jest Program A.G.A.?

to kurs on-line, z którym nauczysz się zarządzać swoim czasem w pracy, ogarniać swoje projekty zawodowe i prywatne, oraz budować work-life balanceto Planner•Es, w którym od razu, na bieżąco rozpiszesz, krok po kroku wszystkie cele i plany wypracowywane w Programieto poprowadzenie od diagnozy Twojej obecnej sytuacji, przez konkretne wypisanie potrzeb, rozpisanie celów, strategii po zaplanowanie systematycznej pracy, realizacji tych celówto 12 Modułów dostępnych od razu po dokonaniu płatnościto 36 lekcji tekstowych i 3 lekcje wideo, w tym dwa 45-minutowe wykładyto bonusowy Moduł – nakładka o samej tylko organizacjito 8 arkuszy PDF do pobrania i wydrukuto indywidualne prowadzenie – możliwość zadawania pytań mailowo lub anonimowo oraz pakiet 60 minut konsultacji do dowolnego wykorzystania w trakcie trwania Programu.Plannerka Posiedzenie Strategiczne

Plannerka.com to pierwsze narzędzia, które dawały mi szansę nie tylko wpisać cele do tabelki, ale też zrozumieć, dlaczego ich nie realizuję.

Najbardziej niesamowitą cechą Agi Zapory jest to, że mimo bycia mistrzynią planowania, nadal rozumie gdzie są wąskie gardła i bagniste meandry, wsysające tych, którzy nie są w tym biegli. Ja mam tendencję do rozpraszania się (wszystko jest takie interesujące!), brania na siebie za dużo i niedoszacowywania czasu potrzebnego na realizację wszystkich moich projektów.

Po pierwszej sesji z Agą byłam w stanie dostrzec gdzie są synergiczne, uporządkować je w czasie, podzielić na mniejsze etapy (i doceniać każdy z nich) i zabrać się do stopniowej realizacji planów. Czekam teraz na kolejne konsultacje, a tak naprawdę marzę, żeby to Aga układała mój plan tygodnia 🙂

Aleksandra Więcka

Aleksandra Więcka

pisarka, dziennikarka, felietonistka “Wysokich Obcasów” 

po konsultacjach indywidualnych

Planer podczas projektowania i planowania

Program A.G.A. jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz stworzyć bloga, własną firmę, markę lub produkt,masz własny biznes stacjonarny lub on-line, i chcesz go rozwinąć lub zwiększyć z niego przychody,masz firmę, która na siebie zarabia, ale chcesz wprowadzić nowe produkty (np. bardziej pasywne czy skalowalne) i więcej strategicznego spokoju,chcesz uporządkować swoje działania, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć, jak wyznaczyć cele i priorytety,chcesz nauczyć się zarządzać czasem i organizować swój dzień pracy w swojej firmie,masz plany, wyznaczone cele strategiczne, ale nie wiesz jak zacząć je realizować, albo obawiasz się, że nie wytrwasz w ich systematycznej, konsekwentnej realizacji,pracujesz na etacie i chcesz wreszcie stworzyć coś swojego.

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz 🎁 5% rabatu:

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT

A jak Aranżacja

Jako projektant wiem, że przed zaprojektowaniem produktu trzeba zebrać informacje o Kliencie i jego potrzebach. Tu Klientem jesteś Ty i musisz się nauczyć gromadzić i porządkować informacje o sobie. To podstawa dobrych planów i warunek wytrwałego działania!

G jak Grafik

System – indywidualny grafik, rytmiczny, równy plan. Antidotum na kryzysy, dołki, spadki formy. Zdradzam sposób na to jak konsekwentnie prowadzę różne projekty, dbam o zaplanowany rozwój firmy, nowe produkty i czas prywatny.

A jak Akcja

Wiedza i plan są niezbędne, ale wyzwaniem jest konsekwentne działanie. Od początku projektowania Programu kładłam na nie wielki nacisk. W materiałach znajdziesz techniki, ale i specjalny Moduł tylko na działanie!

Plannerka - Program AGA o planowaniu biznesuAga Zapora, Plannerka

Aga Zapora – twórczyni Programu

Od piętnastu lat prowadzę firmę projektową, a od roku 2016 Plannerkę – stronę o planowaniu i markę narzędzi i programów do planowania i skutecznego działania.

w 2003 roku ukończyłam magisterskie studia na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.w 2004 ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego.w 2018 roku ukończyłam kurs Business & Life Coaching na Uniwersytecie Warszawskim.

Z ogromną przyjemnością wesprę Ciebie w stworzeniu Twojej mapy drogowej, i w podążaniu za jej pomocą do upragnionego Celu. 

Plannerka warsztaty Ladies Wine Design Element Talks

Podczas warsztatów, które prowadziłam przy konferencji Element Talks. fot. Szymon Makuch @Makuch10

Dlaczego ze mną?

Bo jestem skuteczna w działaniu, planowaniu i zarządzaniu czasem i wiem, jak tego uczyć. Z moimi kursami i plannerami działają setki osób.

Wdrażam produkty, zmiany, organizuję wiele projektów. Umiem działać produktywnie, w dużym skupieniu i dzięki temu odhaczam kolejne projekty. Rozwijam biznes on-line, zajmuję się jednocześnie domem, dziećmi, trenuję, bardzo dużo się uczę i prowadzę równoległą działalność projektanta.

Przez lata budowałam narzędzia, systemy; zbierałam doświadczenie i masę wiedzy, które teraz czas wysyłać dalej w świat – osobom, które tego potrzebują.

Wiem, jak ogarniać chaos, jak planować, żeby realizować.

Przechodziłam przez proces życiowo-twórczo-biznesowej zmiany dwukrotnie, i za każdym razem systematycznie i skutecznie realizowałam wymarzony status.

Po raz pierwszy – gdy odeszłam z etatu i stworzyłam własną firmę projektową, i po raz drugi – gdy przeformułowałam swój model biznesowy, tryb życia i zaczęłam działać on-line, łączące moje dwie pasje: projektowanie i planowanie.

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz 🎁 5% rabatu:

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT

W Programie A.G.A. nauczysz się:

zdobywać wiedzę o sobie i z niej korzystać – z wiedzy, którą masz pod nosem, a która pewne rzeczy od razu wyjaśnia i pomaga dobierać strategię wreszcie właściwą, bo dopasowaną do Ciebiebudować plan pracy i plan swojego biznesu zupełnie inaczej, niż we wszystkich biznesplanowych instrukcjachwyznaczać cele naprawdę adekwatne do Twoich aktualnych, autentycznych potrzebrozpisywać cele tak, żeby dokładnie wiedzieć, co potem robić krok, po krokudzielić zadania biznesowe na różne grupy po to, żeby działać z nimi równomiernie, a nie rzucać się w stresie między projektami czy zadaniamidziałać z poczuciem, że ogarniasz, masz stały ogląd całości, i dbasz o różne sfery swojego biznesubudować graficzny obraz czasu na biznesowe projekty (często JEDEN projekt jest po prostu mitem), i na marzenia prywatnetechnik, które uspokoją Twój sposób działaniajakie są trzy zupełnie różne warstwy pracy nad biznesem, z których jedną bardzo często odpuszczamy, a to strategiczny błądjak budować rytm biznesowej pracy; kalendarz, który firmie da strategiczny rozwój, a Tobie – spokój, poczucie harmonii, i wyzwoli Cię od przerzucania się z projektu na projekt. Od codziennych gorączkowych rozmyślań typu: „za co ja się mam teraz zabrać?!”dbać o priorytetowy aktualnie projekt, o jego konsekwentną realizacjęplanować prace nad konkretnym projektemjak działać jak najefektywniej, jak dbać o najwyższą produktywnośćjak planować te dłuższe i te najkrótsze odcinki czasujak podsumowywać swoją pracę, jak zadawać sobie strategiczne pytania, które mogą generować zupełnie odświeżające refleksje i nowe pomysły. Pytania, które pomogą zadbać o szerszy horyzont i pomóc Ci w planowaniu nowych strategii.

Nie tylko planuj, organizuj, ale i

konsekwentnie działaj!

Jeśli chodzi o strategiczne działanie, to żółtą kartkę mogłam sobie dać w wielu punktach, o których przeczytałam w opisie Programu A.G.A.

Brak działań operacyjnych, prokrastynacja, działanie w nieprzemyślanym amoku, rozpoczęte i nieskończone projekty…  Jednym słowem utknęłam w morzu frustracji.

Aga pomogła mi zdefiniować potrzeby, braki i poukładać mój własny, indywidualnie skrojony plan naprawczy i sprawczy. Otrzymałam ogrom wiedzy i narzędzi, ale przede wszystkim indywidualne wsparcie. Konkret, konkret, konkret i wsparcie.

Aga to najlepiej zorganizowana Artystka jaką znam, a całe życie byłam przekonana, że tacy nie istnieją !

Uczestniczka Programu AGA

Aldona Rysz

Projektantka wnętrz, twórczyni rękodzieła

DOKŁADNA ROZPISKA MODUŁÓW

Z czego składa się program A.G.A.?

Moduł 1

Uwarunkowania – nasze zasoby

To moduł fundamentalny dla naszego biznesu. Zbieramy w nim podstawowe dane do budowy i uporządkowania swojej firmy, a większość biznesplanów nigdy od tego nie wychodzi. Poznasz swoje zasoby wewnętrzne: swoje możliwości i ograniczenia; słabe i silne strony. Taka wiedza i korzystanie z niej da Ci wydajność i wytrwałość, pomoże zbudować biznes w zgodzie ze sobą. Bo na biznes nie ma jednego, takiego samego dla wszystkich szablonu.

W tym module nauczysz się:

robić inwentaryzację swojego czasu, i dostaniesz do tego narzędzie – arkuszjaki inny jeszcze zasób jest bardzo ważny w organizacji naszego czasu, i nauczysz się ten zasób też inwentaryzować (tu również dostaniesz arkusz)dowiesz się jak te pozyskane informacje wykorzystać dla największego wykorzystania Twojego potencjałudowiesz się, gdzie znika Twój czasdowiesz się, jak zbadać swoje skłonności i tendencje za pomocą specjalnych narzędzi, i dowiesz się, jak ta wiedza ma Cię wzmocnić.

Moduł zawiera 2 arkusze PDF, oraz 3 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 2

Nasze potrzeby – jak chcemy funkcjonować

Znamy dane wyjściowe, teraz pracujemy nad tym, odkrywamy, jak pracować, funkcjonować chcemy. Zaczynamy już projektować cele, ale zaczynamy od najgłębszych podstaw.

W tym module nauczysz się:

jaka jest różnica między potrzebami wewnętrznymi a (klasycznie biznesowymi) zewnętrznymi, i dlaczego tak ważne jest przepracowanie obydwubudować założenia do rytmu i modelu pracy, w jakim chcesz funkcjonowaćwrażliwie i precyzyjnie oznaczać swoje autentyczne potrzeby biznesowe – ćwiczenie niezmiernie ważne nie tylko przy budowaniu strategii, ale i w systematycznych przeglądach strategicznych, oraz momentach kryzysowych.

Moduł zawiera 2 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 3

Odpowiedź na potrzeby – co jest do zrobienia

Znamy swoje potrzeby wewnętrzne i biznesowe. To jest moduł, w którym na te potrzeby odpowiadamy, budując konkretne, ścisłe wytyczne. Rozpisujemy cele dla przedsięwzięcia na wybrany przez nas okres czasu. Rozpisujemy, co jest do zrobienia.

W tym module nauczysz się:

potrzeby przekształcać w konkretne pomysłyodpowiedzi na potrzeby, pomysły nauczysz się przekształcać w konkretne biznesowe wytycznedzielić cele biznesowe na kategorie (wszystkie dokładnie omówimy), które uporządkują Twoje Planytak rozpisywać cele dla poszczególnych kategorii – że będziesz mieć szczegółowy, precyzyjny punkt wyjścia do następnych działań.

Moduł zawiera 2 arkusze PDF i 2 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 4

Dokładna forma i parametry działań. Ilość, intensywność, czas

Pojawia się nacisk na skuteczność. Wiemy, co mamy do zrobienia, ale żeby to dokładnie rozplanować, musimy wiedzieć, z czego nasze projekty się składają i jak dużo czasu mogą nam zająć.

W tym module nauczysz się:

jak rozpisać cele na działania, co robić, żeby zacząć te plany skutecznie realizować

jakie są dwa różne typy działańjak swoje cele dzielić na te dwa typy, i dlaczego to jest tak ważneszacować nakład pracy i czasu związany z Twoimi celami i dlaczego to jest ważnesporządzać 12-miesięczny plan projektów w postaci graficznej i dowiesz się, dlaczego warto to robić w postaci graficznejprecyzować działania na najbliższych 6 miesięcy i dowiesz się, jak to zrobić, żeby plany były rzetelne i realistyczne.

Moduł zawiera arkusz PDF i 3 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 5

Budujemy indywidualne zaplecze dla działania rytmicznego, strategicznego, harmonijnego

Mamy już cele, ale zadbamy o inny ważny aspekt planowania – harmonię, spokój. Planowanie to dla mnie narzędzie profilaktycznej walki ze stresem.

W tym module nauczysz się:

jak się przygotować na spadek kondycji, na nieprzewidziane komplikacje

w jaki sposób zupełnie zmienić swoją kondycję/samopoczuciejak obniżać poziom stresu i podnosić swoją wydajność i kreatywnośćw jaki sposób zapewnić sobie płynność działania z wyprzedzeniem.

Moduł zawiera 2 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 6

Budujemy swój grafik działań

Skuteczność w realizowaniu celów jest bardzo ściśle związana z realnym wyznaczaniem ram czasowych. Bez tego kroku nie będziesz czuć gruntu pod nogami, zabraknie podstaw do realistycznych, skutecznych planów.

W tym module nauczysz się:

sporządzić graficzny obraz swojego czasu w najbardziej charakterystycznym cykluwykonywać najważniejszy krok w kierunku wyznaczenia proporcji pomiędzy czasem na pracę a czasem na życie prywatne / czasem na pracę i niepracęsprawdzać ile masz czasu do dyspozycji, i na co go poświęcasz

dostrzegać, co tak naprawdę jest w tej chwili Twoim priorytetem i wyciągać z tego konstruktywne wnioskinadawać odpowiednią rangę i czas tym sprawom, które od dziś uznajesz za priorytetowe.

Moduł zawiera arkusz PDF oraz lekcję w postaci pisemnej.

Moduł 7

Struktura rytmu i konsekwencji

Budujemy strukturę dla konsekwencji i systematyczności. Konstruujemy system działania.

W tym module nauczysz się:

dostrzegać w biznesie, w firmie – podział zagadnień, pracy i konkretnych obowiązków na poszczególne warstwyrozróżniać i identyfikować te sfery po to, żeby budować między nimi równowagę w swoim kalendarzudlaczego dbanie o tę równowagę jest tak ważne

co ultraważnego nam w firmie ucieka, bo „nie mamy na to czasu” przez co firma się nie rozwija i jak temu systematycznie zapobiegaćjak te wszystkie powyższe punkty ściśle, konkretnie, krok po kroku przełożyć już na Twój kalendarzwyznaczać poszczególne zadania dla kolejnych sferco to jest pojęcie „Projektu 0” – czyli jak konsekwentnie realizować priorytet/marzenie, na które masz mało czasu.

Moduł zawiera cztery lekcje w postaci pisemnej i bazuje na 2 arkuszach PDF z poprzednich modułów.

Moduł 8

Planujemy projekt

Wiemy już bardzo dużo, nasze cele i harmonogram naszej pracy są rozpisane. Czas na rozpisanie konkretnego działania, przedsięwzięcia – naukę planowania projektu.

W tym module nauczysz się:

jak sporządzać listę wszystkich składników projektu

jak je uporządkowaćjak szacować czas potrzebny na kolejne kroki
jaki prosty zabieg zwiększa terminowość naszego projektujak i po co rozpisywać projekt na osi czasu.

Moduł zawiera arkusz PDF oraz lekcję w postaci pisemnej.

Moduł 9

Czas na działanie

Moduł przewrotny, bo to jest wyznaczony przeze mnie, dla Ciebie – czas na działania. Wiem, że jak czegoś nie musimy, nie pali się – to to odkładamy. Zatem tu coś więcej niż tylko zachęta do działania – CZAS na to działanie. A czas dokładnie na to, o czym było w Module 5.

W tym module nauczysz się:

jak egzekwować czas na sprawy ważne, a niepilnejak systematycznie dbać o komfort poczucia, że działasz płynnie, z wyprzedzeniembudować bazę, bufor.

Tu dużo Twojego działania, wiem. Ale wierzę bardzo w skuteczność, w działanie, w domykanie. I to jest nietypowość tego modułu. Nie tylko wiedza, informacje, ale bezpośrednie wezwanie do działania, i przestrzeń na to działanie.

Moduł zawiera lekcję w postaci pisemnej.

Moduł 10

Produktywność

Masz plany, cele, harmonogram działań, rozpisane na osi czasu projekty. Czas na solidną wiedzę i praktyczne wskazówki jak najefektywniej wykorzystywać czas; działać wydajnie; budować swoją produktywność.

W tym module nauczysz się:

co jest istotą produktywnościjak ją uzyskać w skali dniajak efektywnie działać już od rana -jak zaczynać dzieńjak być wydajnym podczas pracyjak na produktywność pracować już na etapie planowaniajak walczyć z rozpraszaczami.

Moduł zawiera 45-minutowy wykład w postaci wideo.

Moduł 11

Planujemy całokształt czyli – jak planować różne odcinki czasu

Masz plany, cele, harmonogram działań, rozpisane na osi czasu projekty. Mamy wiedzę o tym, jak najefektywniej wykorzystywać swój czas, jak optymalizować pracę. W tym momencie czas na poznanie zasad planowania krok, po kroku kolejnych dystansów. Każdy planuje się inaczej i każdy ma inne, wielkie znaczenie w życiu biznesowym i prywatnym.

W tym module nauczysz się:

jak planować kwartałjak planować miesiącjak planować tydzień

Nie widzisz tu dnia? Zgadza się, to zupełnie inna skala. Zaraz niespodzianka. Ale jeszcze najpierw Moduł 12.

Moduł zawiera 3 lekcje w postaci pisemnej.

Moduł 12

Doglądamy czujnie całości

OK, mamy wszystkie wytyczne do działania, dokładnie rozpisany plan, projekty. Są wplecione w nasze codzienne działania. Mamy techniki. Zaczynam działać. Każdego dnia będziemy się skupiać na kolejnych elementach układanki, to znaczy na konkretnych zadaniach projektu, produktu.

Ale im staranniej skupiamy się na konkretnych działaniach, im bardziej pracowicie działamy w precyzyjnym zbliżeniu – tym ważniejsze staje się systematyczne odejście, zmiana perspektywy, strategiczne, troskliwe spojrzenie na całość oraz spojrzenie na to, co wypracowane.

W tym module nauczysz się:

podstawowych pytań na tak zwane posiedzenia strategicznedoceniać siebie i uczyć od siebiewyciągać konkretne wnioski ze swoich działańdostrzegać połączenia między swoimi działaniami a swoją pozycjąmyśleć o swoim biznesie pod kątem jego optymalizacji.

Moduł zawiera lekcję w postaci pisemnej.

Moduł 13!

Moduł-nakładka, o organizacji!

Jest bardzo specyficzny, bo stopniowo dostępny od początku trwania programu. Zawiera treści dotyczące organizacji pracy, tak, żeby od początku, stopniowo dać Ci wiedzę, techniki i narzędzia do organizowania pracy.

Oto lekcje zawarte w module:

Lekcja 1: Gospodarowanie i organizowanie sobie czasu na naukę, i na pracę z tym programemLekcja 2: Planowanie DniaLekcja 3: Otwieranie i zamykanie dobrego, efektywnego dniaLekcja 4: Asertywność – narzędzie do ochrony naszego czasuLekcja 5: Notowanie, zbieranie inspiracji, porządkowanie notatekLekcja 6: Jak działać, gdy się wszystko wali na głowę?Lekcja 7: Jak działać systematycznie?Lekcja 8: „Malarska” metoda realizacji projektówLekcja 9: Budowanie content planu – planu publikacjiLekcja 10: Jak łączyć pracę zawodową z prowadzeniem domu / pracę i obowiązki domowe?Lekcja 11: Jak wyznaczać priorytety, jak dokonywać wyborów; skąd wiedzieć, co jest teraz najważniejsze?Lekcja 12: Jak dbać o regenerację, wyciszenie, detoks?

Moduł zawiera 12 lekcji: 10 w postaci pisemnej, 2 w postaci nagrania wideo, oraz 1 arkusz PDF.

Do tego: 216-stronicowy Planner•Es.Planer prowadzący od celów po plan dnia.

Plannerka Planner•Es

W Programie otrzymujesz 8 arkuszy PDF, możesz działać na nich i na czystych kartkach. Ale jeśli chcesz mieć wszystkie wypracowane plany już na czysto, w jednym miejscu, w spójnym z Programem systemie – to drukowany, półroczny Planner•Es będzie dla Ciebie narzędziem-przejściem do działania, idealnym przewodnikiem.

Dodatkowo w Programie otrzymujesz:

Indywidualne prowadzenie

60 minut konsultacji on-line, do dowolnego wykorzystania podczas trwania Programu, przez rok.

Możemy zacząć od konsultacji. Albo możemy ją zrobić po pierwszym module. Możemy zrobić kilka długich spotkań, a możemy zrobić dwa dłuższe i kilka krótkich “zdzwonień”. Możemy się połączyć z wideo, a możemy za pomocą telefonu.

To mogą być konsultacje informacyjne. Mogą być motywacyjne. Porządkujące. Dające feedback. Albo takie, dzięki którym wracasz na kurs i ścieżkę, dopilnowujące.

Nie zostajesz sam na sam z materiałem.

To Ty, działając z zadaniami – decydujesz kiedy tego wsparcia potrzebujesz. Dajesz mi znać i razem wybieramy termin.

Wsparcie mailowe i dostęp do sesji Q&A

Masz pytanie? Zadaj mi je bezpośrednio mailowo, a ja mailowo na nie odpowiem w ciągu 7 dni.

Chcesz zadać pytanie anonimowo? Będziesz mieć do dyspozycji link do anonimowej ankiety. Ja zbiorę pytania i nagram sesję odpowiedzi na wideo, a nagranie udostępnię na platformie kursowej. Takich sesji nagram aż 4.

Odebrałam paczkę 😍😍😍😍 Aga to wszystko jest zajebiste, mega dopracowane, spójne.

Naprawdę trudno mi uwierzyć , że miałam Cię tuż pod nosem i tego nie widziałam. Na łopatki rozwalił mnie tez kod do materiału jak planować posiłki. 👍👍👍👍

Uczestniczka Programu AGA

Aldona Rysz

Projektantka wnętrz, twórczyni rękodzieła

Sprzedaż jest obecnie zamknięta.

Zapisz się na listę, aby otrzymać sygnał o starcie sprzedaży.

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT 5%

Program A.G.A.

Roczny dostęp do 12 Modułów wiedzy oraz 8 PDFów z poszczególnych modułówwartość: 899złWsparcie mailowe wartość: 246złDostęp do 4 sesji Q&A wartość: 799złPlanner•Es – książkowy planer z systemem planowania idealnie spójnym z Programem A.G.A.wartość z wysyłką na terenie Polski i Niemiec: 109.90złIndywidualna konsultacja z Agą Zaporą. Do wykorzystania w dowolnym momencie trwania Programu. Do wykorzystania w całości lub w postaci kilku krótszych spotkań.Wartość: 219zł

2272.90 zł

1197 zł

Zapisz się na listę zainteresowanychi zgarnij 🎁 5% rabatu!

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT

Jesienią – nowa edycja.Dokładna data wkrótce!

Masz jakieś pytania?

Sprawdź, może tu znajdziesz odpowiedź:

Czy decydując się na Program A.G.A. biorę udział w programie wraz z innymi osobami, czy indywidualnie?

Poszczególne Uczestniczki i Uczestnicy Programu pracują bardzo kameralnie, mając dostęp do platformy i kontakt indywidualny (poprzez konsultację) ze mną. W obecnej edycji (III) nie przewiduję grupy, grupy na FB, transmisji na żywo. Jeśli masz jakąkolwiek potrzebę kontaktu ze mną – możesz po prostu wykorzystać czas konsultacji lub napisać do mnie bezpośredniego maila.

Mieszkam za granicą. Czy przesyłka materiałów drukowanych również będzie w cenie?

Jeśli interesujesz się Programem A.G.A. i mieszkasz za granicą – najlepiej od razu do mnie napisz, na adres: aga@plannerka.com . Zobaczymy jakie będą koszty wysyłki i dam Ci znać. Przesyłka w cenie zakupu dotyczy tylko dostawy na teren Polski i Niemiec.

Prowadzę działalność poza Polską. Czy możesz mi wystawić odpowiednią fakturę?

Tak, nie ma najmniejszego problemu. Ale koniecznie daj mi o tym znać ZANIM zakupisz udział w Programie. Zależnie od potrzeb przygotuję Ci wtedy okienko do transakcji bez polskiego podatku VAT.

Opis Programu bardzo do mnie przemawia, czuję, że to jest to, czego mi potrzeba. Ale mam jeszcze pewne wątpliwości, pytania. Pomożesz?

Oczywiście. Jeśli się wahasz, zastanawiasz czy to na pewno dla Ciebie – koniecznie daj mi znać. Napisz do mnie na adres: aga@plannerka.com i śmiało pytaj.

Nie znalazłaś/nie znalazłeś odpowiedzi?Napisz na adres:

aga@plannerka.com

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz 🎁 5% rabatu:

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABAT

Przy pierwszym module byłam sceptyczna. Mam przyglądać się sobie? Kto ma na to czas? Jednak z każdym kolejnym uczyłam się czegoś nowego.

Po zrobieniu każdego modułu, czekałam już na kolejnego maila z zdaniami. Do niektórych wracałam kilka razy.

Przygotowane pdfy są niezwykle pomocne, szczególnie harmonogram, do tej pory przygotowywany przeze mnie był całkiem inny. 

Ten z Plannerki jest bardziej przejrzysty i zrozumiały.

To były dobrze zainwestowane pieniądze. Dzięki!

Zdjęcie autora opinii

Ewelina Salwuk-Marko

po kursie “Rusz ze swoim projektem w 7 dni”

Program A.G.A.

Planowanie projektów i zarządzanie czasem pracy we własnej firmie

Zapisz się na listę zainteresowanychi zgarnij 🎁 5% rabatu!

First NameE-MailZAPISUJĘ SIĘ I CHCĘ RABATPlannerka - Program AGA o planowaniu biznesu

Copyright © Agnieszka Zapora. Wszystkie prawa zastrzeżone

Polityka Prywatności