Secure Your Place On The Masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Sprzedaż jest obecnie zamknięta.

Zapisz się na listę, aby otrzymać sygnał o starcie sprzedaży.

Plannerka.com to pierwsze narzędzia, które dawały mi szansę nie tylko wpisać cele do tabelki, ale też zrozumieć, dlaczego ich nie realizuję.

Najbardziej niesamowitą cechą Agi Zapory jest to, że mimo bycia mistrzynią planowania, nadal rozumie gdzie są wąskie gardła i bagniste meandry, wsysające tych, którzy nie są w tym biegli. Ja mam tendencję do rozpraszania się (wszystko jest takie interesujące!), brania na siebie za dużo i niedoszacowywania czasu potrzebnego na realizację wszystkich moich projektów.

Po pierwszej sesji z Agą byłam w stanie dostrzec gdzie są synergiczne, uporządkować je w czasie, podzielić na mniejsze etapy (i doceniać każdy z nich) i zabrać się do stopniowej realizacji planów. Czekam teraz na kolejne konsultacje, a tak naprawdę marzę, żeby to Aga układała mój plan tygodnia 🙂

Aleksandra Więcka

Aleksandra Więcka

pisarka, dziennikarka, felietonistka "Wysokich Obcasów" 

po konsultacjach indywidualnych

10% zniżki dla osób z listy

A jak Aranżacja

Step 1

Jako projektant wiem, że przed zaprojektowaniem produktu trzeba zebrać informacje o Kliencie i jego potrzebach. Tu Klientem jesteś Ty i musisz się nauczyć gromadzić i porządkować informacje o sobie. To podstawa dobrych planów i warunek wytrwałego działania!

G jak Grafik

Step 2

System - indywidualny grafik, rytmiczny, równy plan. Antidotum na kryzysy, dołki, spadki formy. Zdradzam sposób na to jak konsekwentnie prowadzę różne projekty, dbam o zaplanowany rozwój firmy, nowe produkty i czas prywatny.

A jak Akcja

Step 3

Wiedza i plan są niezbędne, ale wyzwaniem jest konsekwentne działanie. Od początku projektowania Programu kładłam na nie wielki nacisk. W materiałach znajdziesz techniki, ale i specjalny Moduł tylko na działanie!

Plannerka - Program AGA o planowaniu biznesu
Aga Zapora, Plannerka

Aga Zapora - twórczyni Programu

Od czternastu lat prowadzę firmę projektową, a od roku 2016 Plannerkę - stronę o planowaniu i markę narzędzi i programów do planowania i skutecznego działania.

Z ogromną przyjemnością wesprę Ciebie w stworzeniu Twojej mapy drogowej, i w podążaniu za jej pomocą do upragnionego Celu. 

Plannerka warsztaty Ladies Wine Design Element Talks

Podczas warsztatów, które prowadziłam przy konferencji Element Talks. fot. Szymon Makuch @Makuch10

Dlaczego ze mną?


Bo jestem skuteczna w działaniu, planowaniu i zarządzaniu czasem i wiem, jak tego uczyć. Z moimi kursami i plannerami działają setki osób.

Wdrażam produkty, zmiany, organizuję wiele projektów. Umiem działać produktywnie, w dużym skupieniu i dzięki temu odhaczam kolejne projekty. Rozwijam biznes on-line, zajmuję się jednocześnie domem, dziećmi, trenuję, bardzo dużo się uczę i prowadzę równoległą działalność projektanta.

Przez lata budowałam narzędzia, systemy; zbierałam doświadczenie i masę wiedzy, które teraz czas wysyłać dalej w świat - osobom, które tego potrzebują.

Wiem, jak ogarniać chaos, jak planować, żeby realizować.

Przechodziłam przez proces życiowo-twórczo-biznesowej zmiany dwukrotnie, i za każdym razem systematycznie i skutecznie realizowałam wymarzony status.

Po raz pierwszy - gdy odeszłam z etatu i stworzyłam własną firmę projektową, i po raz drugi - gdy przeformułowałam swój model biznesowy, tryb życia i zaczęłam działać on-line, łączące moje dwie pasje: projektowanie i planowanie.

10% zniżki dla osób z listy

W Programie A.G.A. nauczysz się:

Nie tylko planuj, organizuj, ale i

konsekwentnie działaj!

Jeśli chodzi o strategiczne działanie, to żółtą kartkę mogłam sobie dać w wielu punktach, o których przeczytałam w opisie Programu A.G.A.

Brak działań operacyjnych, prokrastynacja, działanie w nieprzemyślanym amoku, rozpoczęte i nieskończone projekty…  Jednym słowem utknęłam w morzu frustracji.

Aga pomogła mi zdefiniować potrzeby, braki i poukładać mój własny, indywidualnie skrojony plan naprawczy i sprawczy. Otrzymałam ogrom wiedzy i narzędzi, ale przede wszystkim indywidualne wsparcie. Konkret, konkret, konkret i wsparcie.

Aga to najlepiej zorganizowana Artystka jaką znam, a całe życie byłam przekonana, że tacy nie istnieją !

Uczestniczka Programu AGA

Aldona Rysz

Projektantka wnętrz, twórczyni rękodzieła

DOKŁADNA ROZPISKA MODUŁÓW

Z czego składa się program A.G.A.?


Moduł 1

Uwarunkowania - nasze zasoby

To moduł fundamentalny dla naszego biznesu. Zbieramy w nim podstawowe dane do budowy i uporządkowania swojej firmy, a większość biznesplanów nigdy od tego nie wychodzi. Poznasz swoje zasoby wewnętrzne: swoje możliwości i ograniczenia; słabe i silne strony. Taka wiedza i korzystanie z niej da Ci wydajność i wytrwałość, pomoże zbudować biznes w zgodzie ze sobą. Bo na biznes nie ma jednego, takiego samego dla wszystkich szablonu.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera 2 arkusze PDF, oraz 3 lekcje w postaci pisemnej.Moduł 3

Odpowiedź na potrzeby - co jest do zrobienia

Znamy swoje potrzeby wewnętrzne i biznesowe. To jest moduł, w którym na te potrzeby odpowiadamy, budując konkretne, ścisłe wytyczne. Rozpisujemy cele dla przedsięwzięcia na wybrany przez nas okres czasu. Rozpisujemy, co jest do zrobienia.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera 2 arkusze PDF i 2 lekcje w postaci pisemnej.


Moduł 4

Dokładna forma i parametry działań. Ilość, intensywność, czas

Pojawia się nacisk na skuteczność. Wiemy, co mamy do zrobienia, ale żeby to dokładnie rozplanować, musimy wiedzieć, z czego nasze projekty się składają i jak dużo czasu mogą nam zająć.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera arkusz PDF i 3 lekcje w postaci pisemnej.


Moduł 5

Budujemy indywidualne zaplecze dla działania rytmicznego, strategicznego, harmonijnego

Mamy już cele, ale zadbamy o inny ważny aspekt planowania - harmonię, spokój. Planowanie to dla mnie narzędzie profilaktycznej walki ze stresem.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera 2 lekcje w postaci pisemnej.


Moduł 6

Budujemy swój grafik działań

Skuteczność w realizowaniu celów jest bardzo ściśle związana z realnym wyznaczaniem ram czasowych. Bez tego kroku nie będziesz czuć gruntu pod nogami, zabraknie podstaw do realistycznych, skutecznych planów.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera arkusz PDF oraz lekcję w postaci pisemnej.Moduł 8

Planujemy projekt

Wiemy już bardzo dużo, nasze cele i harmonogram naszej pracy są rozpisane. Czas na rozpisanie konkretnego działania, przedsięwzięcia - naukę planowania projektu.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera arkusz PDF oraz lekcję w postaci pisemnej.


Moduł 9

Czas na działanie

Moduł przewrotny, bo to jest wyznaczony przeze mnie, dla Ciebie - czas na działania. Wiem, że jak czegoś nie musimy, nie pali się - to to odkładamy. Zatem tu coś więcej niż tylko zachęta do działania - CZAS na to działanie. A czas dokładnie na to, o czym było w Module 5.

W tym module nauczysz się:

Tu dużo Twojego działania, wiem. Ale wierzę bardzo w skuteczność, w działanie, w domykanie. I to jest nietypowość tego modułu. Nie tylko wiedza, informacje, ale bezpośrednie wezwanie do działania, i przestrzeń na to działanie.

Moduł zawiera lekcję w postaci pisemnej.


Moduł 10

Produktywność

Masz plany, cele, harmonogram działań, rozpisane na osi czasu projekty. Czas na solidną wiedzę i praktyczne wskazówki jak najefektywniej wykorzystywać czas; działać wydajnie; budować swoją produktywność.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera 45-minutowy wykład w postaci wideo.


Moduł 11

Planujemy całokształt czyli - jak planować różne odcinki czasu

Masz plany, cele, harmonogram działań, rozpisane na osi czasu projekty. Mamy wiedzę o tym, jak najefektywniej wykorzystywać swój czas, jak optymalizować pracę. W tym momencie czas na poznanie zasad planowania krok, po kroku kolejnych dystansów. Każdy planuje się inaczej i każdy ma inne, wielkie znaczenie w życiu biznesowym i prywatnym.

W tym module nauczysz się:

Nie widzisz tu dnia? Zgadza się, to zupełnie inna skala. Zaraz niespodzianka. Ale jeszcze najpierw Moduł 12.

Moduł zawiera 3 lekcje w postaci pisemnej.


Moduł 12

Doglądamy czujnie całości

OK, mamy wszystkie wytyczne do działania, dokładnie rozpisany plan, projekty. Są wplecione w nasze codzienne działania. Mamy techniki. Zaczynam działać. Każdego dnia będziemy się skupiać na kolejnych elementach układanki, to znaczy na konkretnych zadaniach projektu, produktu.

Ale im staranniej skupiamy się na konkretnych działaniach, im bardziej pracowicie działamy w precyzyjnym zbliżeniu - tym ważniejsze staje się systematyczne odejście, zmiana perspektywy, strategiczne, troskliwe spojrzenie na całość oraz spojrzenie na to, co wypracowane.

W tym module nauczysz się:

Moduł zawiera lekcję w postaci pisemnej.


Dodatkowo wersja VIP (tylko 3 miejsca!!) zawiera:

Indywidualne prowadzenie

wartość 1199 złotych

180 minut konsultacji on-line, do dowolnego wykorzystania podczas trwania Programu, przez rok.

Możemy zacząć od konsultacji. Albo możemy ją zrobić po pierwszym module. Możemy zrobić kilka długich spotkań, a możemy zrobić dwa dłuższe i kilka krótkich "zdzwonień". Możemy się połączyć z wideo, a możemy za pomocą telefonu.

To mogą być konsultacje informacyjne. Mogą być motywacyjne. Porządkujące. Dające feedback. Albo takie, dzięki którym wracasz na kurs i ścieżkę, dopilnowujące.

Nie zostajesz sam na sam z materiałem.

To Ty, działając z zadaniami - decydujesz kiedy tego wsparcia potrzebujesz. Dajesz mi znać i razem wybieramy termin.

Pakiet Plannerów i notesów

wartość 224 złote

W Programie otrzymujesz 8 arkuszy PDF, możesz działać na nich i na czystych kartkach. Ale jeśli chcesz mieć wszystkie wypracowane plany już na czysto, w jednym miejscu, w spójnym z Programem systemie - to drukowany, półroczny Planner•Ka będzie dla Ciebie narzędziem-przejściem do działania, idealnym przewodnikiem.

Do tego otrzymujesz Plann•Pad - 200-stronicowy notes typu "bullet journal" na same inspiracje, notatki, naukę, nowe pomysły i rozpiski projektów, teksty i mapy myśli.

Do tego jedno z moich najważniejszych narzędzi oszczędzania czasu i usprawniania organizacji życia domowego - bloczki Planu Posiłków i Listy Zakupów.

To nie wszystko - otrzymujesz jeszcze notes ze strukturą do robienia podręcznych notatek podczas spotkań czy codziennej pracy w gabinecie. Notes, który powinien być obok, na biurku i od razu łapać nasze pomysły, nie pozwalać im uciec. Nadawać od razu miejsce w planie.

I jeszcze... i jeszcze coś.
Ale to już niespodzianka.

Odebrałam paczkę 😍😍😍😍 Aga to wszystko jest zajebiste, mega dopracowane, spójne.

Naprawdę trudno mi uwierzyć , że miałam Cię tuż pod nosem i tego nie widziałam. Na łopatki rozwalił mnie tez kod do materiału jak planować posiłki. 👍👍👍👍

Uczestniczka Programu AGA

Aldona Rysz

Projektantka wnętrz, twórczyni rękodzieła

Sprzedaż jest obecnie zamknięta.

Zapisz się na listę, aby otrzymać sygnał o starcie sprzedaży.

Startujemy (dokładna data wkrtóce).

Masz jakieś pytania?


Sprawdź, może tu znajdziesz odpowiedź:

Czy w ramach zwykłej wersji Programu mam jakieś Twoje indywidualne wsparcie? 

Nie. Kupno Programu w wersji standardowej zakłada pełen dostęp do wszystkich materiałów na platformie, ale nie zawiera konsultacji ze mną. Wynika to z nakładu pracy wymaganego ode mnie przy prowadzeniu indywidualnym. Natomiast zdecydowałam się na coś wyjątkowego: raz na miesiąc możesz mi mailowo zadać swoje własne pytanie związane z tematyką kursu. Jeśli odpowiedź na nie widzę już w Programie - to dam Ci znać i wskażę to miejsce. Jeśli odpowiedzi w treści nie będzie - przygotuję odpowiedni materiał, wgram na platformę i dam znać Uczestnikom o nowym materiale.

Czy pytania, które zadam Ci mailowo będą anonimowe?

Tak. Przygotuję odpowiedź na pytanie w postaci odpowiedniego materiału. Materiały umieszczę na stronie, dam znać o tym, że pojawił się nowy materiał, ale nie będę wspominać o tym, kto zadał to pytanie.

Czy decydując się na Program A.G.A. biorę udział w programie wraz z innymi osobami, czy indywidualnie?

Poszczególne Uczestniczki i Uczestnicy Programu pracują bardzo kameralnie, mając dostęp do platformy i (w stopniu zależnym od wersji Programu) kontakt ze mną. W obecnej edycji (II) nie przewiduję grupy, grupy na FB, transmisji na żywo. Jeśli masz jakąkolwiek potrzebę kontaktu ze mną - możesz po prostu napisać do mnie bezpośredniego maila.

Mieszkam za granicą. Czy przesyłka materiałów drukowanych również będzie w cenie?

Jeśli interesujesz się Programem w wersji VIP i mieszkasz za granicą - najlepiej od razu do mnie napisz, na adres: aga@plannerka.com . Zobaczymy jakie będą koszty wysyłki i dam Ci znać. Przesyłka w cenie zakupu dotyczy tylko dostawy na teren Polski i Niemiec.

Mieszkam za granicą. Jak będziemy się zdzwaniać?

Wszystko zależy od indywidualnych taryf, warunków. 10-minutowe telefony mobilizacyjne możemy zastąpić 10-minutowymi połączeniami głosowymi przez aplikacje internetowe.

10% zniżki dla osób z listy

Nie znalazłaś/nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz na adres:


choose your image

aga@plannerka.com

Przy pierwszym module byłam sceptyczna. Mam przyglądać się sobie? Kto ma na to czas? Jednak z każdym kolejnym uczyłam się czegoś nowego.

Po zrobieniu każdego modułu, czekałam już na kolejnego maila z zdaniami. Do niektórych wracałam kilka razy.

Przygotowane pdfy są niezwykle pomocne, szczególnie harmonogram, do tej pory przygotowywany przeze mnie był całkiem inny. 

Ten z Plannerki jest bardziej przejrzysty i zrozumiały.

To były dobrze zainwestowane pieniądze. Dzięki!

Zdjęcie autora opinii

Ewelina Salwuk-Marko

po kursie "Rusz ze swoim projektem w 7 dni"

Program A.G.A.

Planowanie projektów i zarządzanie czasem pracy we własnej firmie

10% zniżki dla osób z listy

Plannerka - Program AGA o planowaniu biznesu

Copyright © Agnieszka Zapora. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zapisz się na newsletter, a otrzymasz zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci zacząć realizować ciągle odkładane cele. Otrzymasz też dostęp do darmowych arkuszy!

Będziesz ode mnie otrzymywać materiał dostępny tylko dla Subskrybentów, powiadomienia o nowych artykułach na blogu, informacje o nowych produktach, ofercie i promocjach.    

FreshMail.pl
 

Zostaw Swój e-mail, jeśli interesuje Cię Plannerkowy kurs on-line "Rusz ze swoim projektem w 7 dni"

Zapisz się do bazy, a będziesz ode mnie otrzymywać materiały z darmowego minikursu, powiadomienia o kursie, jego dostępności, otwarciu sprzedaży, o związanym z nich artykułach na blogu, o ofercie i promocjach Plannerki.

FreshMail.pl
 

Zostaw Swój e-mail, a dam Ci znać, jak tylko Planner•Ka będzie dostępny w sprzedaży!

Zapisz się do bazy, a będziesz ode mnie otrzymywać powiadomienia o planerze, jego dostępności w sklepie, a także o nowych artykułach i poradach na blogu, ofercie i promocjach.

FreshMail.pl
 

Zapisz się, żeby dołączyć do wyzwania!

Zapisując się na wyzwanie dołączasz do Plannerkowej listy mailingowej. Będziesz ode mnie otrzymywać informacje o wyzwaniu, wyzwaniowe zadania i materiały, wiadomości o nowych artykułach i poradach na blogu, ofercie i promocjach. Zawsze możesz się wypisać!

FreshMail.pl
 

Zostaw Swój e-mail, aby zapisać się do listy kursu"Zrealizuj Swój Projekt"

FreshMail.pl
 

Zapisz się, jeśli zaintrygował Cię nowy Plannerkowy program planowania ze wsparciem:

Zapisując się dołączasz do Plannerkowej listy mailingowej. Będziesz ode mnie otrzymywać informacje o tym nowym produkcie, wiadomości o nowych artykułach i poradach na blogu, ofercie i promocjach. Zawsze możesz się wypisać!

FreshMail.pl
 

Zostaw Swój e-mail, aby zapisać się do listy kursu "Zaprojektuj Dobry Rok"

FreshMail.pl