Właścicielem i administratorem strony www.plannerka.com jest Design Planner Agnieszka Zapora, Falbogi Wielkie 20, 09-142 Załuski, NIP: 521-303-18-95.

Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Design Planner Agnieszka Zapora, Falbogi Wielkie 20, 09-142 Załuski, NIP: 521-303-18-95.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z polityką prywatności napisz do mnie na ten adres e-mail: aga@plannerka.com .

Kiedy odwiedzasz moją stronę, zostawiasz komentarz, zapisujesz się do newslettera lub na inną Plannerkową listę mailingową, dokonujesz zakupu w sklepie, lub piszesz do mnie (wszystkie wyżej wymienione czynności nazywam dalej “Akcjami”) – przekazujesz mi swoje dane osobowe, a ja dbam o to, aby były one bezpieczne, i nie dostały się bez mojej czy Twojej wiedzy w niepowołane ręce.

Nie wszystkie dane przetwarzam sama, jako Plannerka, ale dla pewnych celów (m.in. wyżej wymienionych Akcji) współpracuję z podmiotami, którym dane osobowe powierzam. Dostawców tych wybieram bardzo starannie, decydując się na rzetelne współprace.
Te podmioty to m.in.: dostawca serwera i poczty e-mail (Zenbox Sp. z o.o.), twórca systemu, na którym zbudowana jest strona Plannerki oraz wtyczki WooCommerce (Automattic), firmy obsługujące mailing (Freshmail Sp. z o.o. oraz ActiveCampaign LLC), firma analizująca ruch na stronie i obsługująca ciasteczka (cookies) (Google LLC), firma dostarczająca aplikację do wiadomości wideo (Vimily Pty Ltd.), firmy realizujące płatności (Krajowy Integrator Płatności SA, PayPal Holdings, Inc.), firmy realizujące różne formy wysyłki (Poczta Polska SA, R2G Polska Sp. z o.o., InPost SA), firma, która stworzyła platformę e-learningową (LearnDash), oraz firma zapewniająca oprogramowanie do księgowości (Web INnovative Software Sp. z o.o.).

Dla finalizowania różnych Akcji na stronie Plannerki konieczne są różne dane.
Chcę jednocześnie podkreślić, że wymagam zawsze minimalnej ilości informacji potrzebnych do sfinalizowania konkretnych Akcji.
Dane, które zbieram na potrzeby różnych Akcji są zatem konieczne dla ich wykonania, ale ich przekazanie jest dobrowolne.

Zawsze masz prawo do wglądu w swoje, przesłane mi dane; masz prawo do ich edycji i usunięcia. Zawsze masz prawo do wypisania się z jednej lub wszystkich list mailingowych (link do tego celu zawsze znajduje się na dole newslettera). W tych celach możesz napisać do mnie, na ten adres e-mail: aga@plannerka.com .