Spotkaj się co poniedziałek ze mnąi z przedsiębiorczyniami, żeby realizować swój projekt.

Przegadanie biznesowych zadań.Konkretne wnioski i podpowiedzi.Deklaracja celów i rozliczanie z nich.Wsparcie grupy. Mentoring.

888 zł 

Nowa edycja rusza wiosną. Zapisz się na listę, aby nie przeoczyć startu naboru (są tylko 3 miejsca!):

ZAPISUJĘ SIĘ Aga Zapora Plannerka Mastermind

Obecnie trwa 3. edycja. Sprzedaż jest zamknięta.

Co da Ci udział w Mastermindzie Plannerki?

możliwość skonsultowania każdego pomysłu w bardzo kameralnej grupiemobilizację i motywację do systematycznego działania z Twoją firmąmożliwość zadania dowolnego pytania związanego z planowaniem i biznesemokazje do dyskusji w stałym, niewielkim gronienowe znajomości, relacje i wsparcie przedsiębiorczych osób będących podobnej sytuacji

Gdy przystąpiłam do mastermindu u Agi poczułam jakbym wystartowała z moją firmą w kosmos z najlepszym nawigatorem u sterów. Znałam Agę już wcześniej więc wiedziałam, że będzie merytorycznie i konkretnie, że dostanę wsparcie jakiego będę potrzebowała. Ale to jak pozytywna grupy daje energię do działania, jak moje działania nabrały tempa jak cele i plany stały się bardziej klarowne i jak to wszystko przełożyło się na rozwój mojej firmy było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. To wszystko powoduje, że często nie mogę doczekać się tych poniedziałkowych spotkań, by opowiedzieć o tym co zrobiłam lub by przegadać moje nowe pomysły.

Szkolenie psów Lupidog Marta Hreczycho

Marta Hreczycho – trenerka psów

Lupidog.pl

Nie przeocz startu naboru:

Zapisz się na priorytetową listę zainteresowanych(są tylko 3 miejsca) i odbierz szczegółowe informacje: 

ZAPISUJĘ SIĘ

Na czym polega MASTERMIND Plannerki?

Aga Zapora Plannerka Mastermindco tydzień w poniedziałek o godz. 10.00 odbywają się spotkania online w składzie: Ty + 2/3 osoby z grupy + ja jako moderatorka i mentorkaruszamy wiosną 2023 rokuco tydzień zdajesz grupie i mnie relację ze swoich postępów + zadajesz pytania + otrzymujesz odpowiedzi + deklarujesz cel na nowy tydzieńdziałamy przez 8 tygodnimasz dostęp do zamkniętej grupy swojego zespołu na FB. 

Najbardziej niesamowitą cechą Agi Zapory jest to, że mimo bycia mistrzynią planowania, nadal rozumie gdzie są wąskie gardła i bagniste meandry, wsysające tych, którzy nie są w tym biegli. Ja mam tendencję do rozpraszania się (wszystko jest takie interesujące!), brania na siebie za dużo i niedoszacowywania czasu potrzebnego na realizację wszystkich moich projektów.

Aleksandra Więcka

Aleksandra Więcka – pisarka, dziennikarka, felietonistka “Wysokich Obcasów”

(opinia po konsultacjach indywidualnych)

Wymiana myśli

Chcesz czasem z kimś omówić swój biznesowy pomysł albo element strategii, ale nikt Cię nie rozumie, bo nie ma własnej firmy, kompletnie nie zna Twojej branży albo… jest Twoją konkurencją? W Mastermindzie masz przestrzeń do rzeczowej i dyskretnej dyskusji.

Wsparcie na żywo

Cotygodniowe spotkania na żywo online; deklarowanie celów i relacje z postępów czynią mobilizacyjne cuda. Tak, to zobowiązanie. Ale we własnym biznesie często nie realizujemy planów właśnie dlatego, że nie ma kogoś, kto jest obok, kibicuje i dopytuje.

Odpowiedzi

Masz pytania biznesowe, o narzędzia, promocję, planowanie, tworzenie strategii, wybór priorytetów, doświadczenia? Chcesz rozwinąć biznes, nauczyć się nowych rzeczy, stworzyć nowe produkty, dopracować ofertę? Pytaj śmiało – i grupę i mnie.

MASTERMIND Plannerki jest dla Ciebie, jeśli:

masz konkretny projekt czy cel, który chcesz zrealizować i boisz się, że utkniesz i nic z tego nie wyjdzieprowadzisz własny, jednoosobowy biznespracujesz w domu, czasem w kawiarni czy w coworku i ta samotność przedsiębiorcy Ci doskwieratworzysz swoje usługi i produkty samodzielnie i czasem bardzo chciałabyś/chciałbyś skonsultować swój pomysł z inną przedsiębiorczą osobą – ale nie z Klientem ani kimś z konkurencji. I dyskretnie, a nie na ogromnej grupie na Facebookuczujesz, że pracujesz za dużo W swojej firmie i potrzebujesz zdecydowanie popracować NAD firmąchcesz wejść ze swoim biznesem na wyższy poziom – programowo, ofertowo lub finansowochcesz działać i potrzebujesz mobilizacji i dopilnowania w systematycznym działaniujesteś otwarta/otwarty na sugestie, podpowiedzi, nowe rozwiązaniaczujesz, że potrzeba Ci dyskusji w grupie, po prostu “przegadania” różnych tematów; wzajemnego wsparcia, dyscypliny i motywacji płynącej z bliskiego, zaufanego grona,chcesz skorzystać ze wsparcia mentora – osoby doświadczonej biznesowo.

Mastermind Agi to działanie w określonej strukturze i rytmie, co daje poczucie granic i bezpieczeństwa, ale jednocześnie we flow. Ten mastermind jest nie tylko lekiem na poczucie samotności w swoim biznesie, która doskwiera niejednemu przedsiębiorcy pracującemu nad swoją firmą, a nie jedynie w swojej firmie. Ten mastermind to potężna lekcja na temat siebie i swojego stylu produktywności, energia grupy, tygiel pomysłów, wsparcie. A to wszystko dzięki temu, że Aga jest mistrzynią planowania, organizacji i realizowania celów. Doskonale rozumie proces dochodzenia do tych celów, rozkładania ich na zadania, nadawania priorytetów, mindset, który temu towarzyszy. Będąc w mastermindzie, byłam zdziwiona, jak bardzo zależało mi na realizacji obietnic, które złożyłam sobie przed grupą. A na poniedziałkowe spotkania czekałam z radością. Polecam serdecznie nie tylko mastermind, ale cała ofertę Agi, którą znam, uwielbiam i dalej z radością puszczam w świat!

Branding coach BeInmind Anna Wołoszyn-Kusio

Anna Wołoszyn-Kusio – branding coach, trener biznesu; marketing i LinkedIn

BeInMind.pl

Nie przeocz startu naboru:

Zapisz się na priorytetową listę zainteresowanych(są tylko 3 miejsca) i odbierz szczegółowe informacje:

ZAPISUJĘ SIĘ

Obecnie trwa 3. edycja. Sprzedaż jest zamknięta.

Aga Zapora Plannerka Mastermind

MASTERMIND Plannerki to:

8 tygodni wsparcia8 cotygodniowych spotkań w stałym gronie online na żywodostęp do zamkniętej grupy na FBmożliwość zadawania pytań przez cały czas trwania Mastermindu – przez 8 tygodni

888 zł

Udział w mastermindzie pomógł mi poukładać działania w mojej firmie. Jako soloprenerka czasami odczuwam potrzebę porozmawiania z innymi przedsiębiorczyniani, a mastermind u Agi był fantastyczną przestrzenią dla takich rozmów. Aga to fachowiec, pomagała nam na każdym kroku, a co najważniejsze – w tych trudnych sytuacjach. Atmosfera jaka stworzyłyśmy bardzo mi pomogła otworzyć się na pomysły innych, czułam się wysłuchana i wspierana. Mastermind u Agi to jest praca, ale na pewno przynosi korzyści.

Autentica Joanna Róg-Ilnicka

Joanna Róg-Ilnicka – badaczka społeczna, trenerka biznesu, tutorka

Autenticajoannailnicka.com

Aga Zapora Plannerka

Jestem Aga i pomagam opanować chaos, wyznaczyć wymarzone cele i realizować je skutecznie, po swojemu.

Z wykształcenia jestem projektantką po warszawskiej ASP. Ukończyłam podyplomowe studia z Zarządzania i Marketingu w WSPiZ im. L. Koźmińskiego a także trening Business & Life Coaching na UW.

Od 2006 roku prowadzę działalność projektową. Od roku 2016 jako Plannerka wspieram w realizowaniu celów – poprzez konsultacje i programy.

Stworzyłam autorski system planowania, Planner•Es i Planner•Ka, kursy “Zaprojektuj dobry rok” i “Rusz ze swoim projektem w 7 dni”.

Od 16 lat łączę własny biznes z prowadzeniem domu. Jestem mamą dwojga nastolatków i uwielbiam CrossFit 🙂

Kontakt, oprawa graficzna (minimalizm, spokój i wspaniałe kolory), kameralna grupa, pozytywna energia, to, że zadania nie były tylko stricte techniczne, ale miały też rysik psychologiczny / “rachunku sumienia” 😉

Nie przeocz startu naboru:

Zapisz się na priorytetową listę zainteresowanych(są tylko 3 miejsca) i odbierz szczegółowe informacje:

ZAPISUJĘ SIĘ

Częste pytania:

Jak długo będą trwały spotkania?

Spotkania nie będą przekraczały 2 godzin. Punktualność i konkret są dla mnie bardzo ważne, dlatego będę starannie pilnować czasu.

Spotkanie będzie podzielone na takie części: 10 minut wstępu, po 25 minut dla jednej osoby i 10 minut podsumowania.

Czyli w przypadku dwóch osób spotkanie będzie trwało 1 godzinę i 10 minut, w przypadku trzech – 1 godzinę i 35 minut.

Jakieś detale/daty mogą się zmienić, ale to już w konsultacji z Tobą, z grupą.

W jakie dni będą się odbywały spotkania grupy Mastermindowej?

Spotkania będą się odbywały w poniedziałki o godz. 10.00.

Jak to będzie technicznie wyglądać?

Kiedy dokonasz zakupu miejsca w grupie Mastermindowej, to na kilka dni przed startem grupy otrzymasz ode mnie wszystkie informacje, zaproszenie do grupy na FB i link na pierwsze spotkanie. Na każde kolejne spotkanie będziesz otrzymywać kolejne linki.

Spotkania będą się odbywały przez platformę MEET.

Czy w grupie może się znaleźć ktoś z mojej bezpośredniej konkurencji?

Nie. Grupę zaaranżuję tak, żeby nie spotkały się w niej dwie osoby z jednej branży czy osoby o podobnej ofercie. Tu działa zasada – kto pierwszy, ten lepszy.

Czy spotkania będą nagrywane a nagranie dostępne później?

Nie, spotkania online grupy nie będą nagrywane.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście wystawię fakturę VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę – zostaw dane firmy w formularzu podczas składania zamówienia.

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie?

Pisz śmiało na: aga(at)plannerka.com

Bardzo mi się podobała szeroko pojęta życiowość treści i to, że po drugiej stronie monitora był człowiek.

Dołącz do Mastermindu Plannerki i wynieś swój biznes na wyższy poziom.

Przegadanie biznesowych zadań.Konkretne wnioski i podpowiedzi.Deklaracja celów i rozliczanie z nich.Wsparcie grupy. Mentoring.

888 zł 

Tylko 3 miejsca!

Zapisz się na listę, aby nie przeoczyć startu naboru:

ZAPISUJĘ SIĘ Aga Zapora Plannerka Mastermind

Polityka prywatności